Planeetan kuumin sotilas kuin puumatar – Kindly Myers povekkaana

Viihdeuutiset · Stara.fi

Planeetan kuumimmaksi sotilaaksi taannoin nimitetty muodokas kaunotar Kindly Myers on jo jättänyt sotilasuransa, ja nykyisin hän elää lähinnä somella ja malliurallaan. Niiden osalta menestys näyttääkin olevan ainakin ulkoisesti kunnossa.

Tällä kertaa Myers on poseerannut näyttävästi asussa, johon kuului olennaisena osana leopardikuvioinen uimapuku ja sen päälle puettu musta turkki. Uimapuku oli tuttuun tapaan niin niukka, että hänen etumuksensa nousi asukokonaisuudessa vääjäämättä päärooliin.

Kindly Myers työskenneli aiemmin armeijassa neljän vuoden ajan sotilaana, mutta nykyisin hän elättää itsensä sosiaalisen median vaikuttajana. Hänen menestyksestään kertoo osin myös se, että Myers poseerasi äskettäin arvostetun Forbes-talouslehden kannessa.