Musiikkimaailman menestyksekkäimpiin supertähtiin lukeutuva Lady Gaga on tehnyt juuri näyttävän paluun musiikkiuransa pariin. Artisti julkaisi faneille yllätyksenä Abracadabra-nimisen singlen, joka huokuu tähden takavuosien hittialbumien musiikkityyliä.
Lady Gaga julkaisee myös 7. maaliskuuta uuden albumin, minkä vuoksi hän on ollut viime aikoina paljon haastatteluissa ja esillä mediassa. Nyt Lady Gaga nähdään Vanity Fairin julkaisemalla YouTube-videolla, jossa naiselle tehdään valheenpaljastustesti.
Lady Gaga vastailee videolla erikoisiin kysymyksiin. Tähti muun muassa paljasti, että hän ei koskaan voisi osallistua Beverly Hillsin täydelliset naiset sarjaan. Hän myös kertoi, että ei suostuisi enää toista kertaa pukeutumaan mekkoon, joka on tehty raa’asta lihasta. Tämän vastauksen kohdalla tosin valheenpaljastin näytti, että Lady Gaga ei ollut päätöksestään varma.