Sabina Särkkä poseerasi rannalla: ”Sori bikinispämmistä”

Viihdeuutiset · Stara.fi

Missikisoista, televisiosta ja somevaikuttajana tunnettu mallikaunotar Sabina Särkkä on viettänyt viime viikkoina aikaa Balilla, jonne nainen lähti toteuttamaan pitkäaikaista haavettaan. Sabina matkusti Balin Cangguun opiskellakseen joogaopettajaksi.

Sittemmin hän valmistui Hatha-Vinyasa joogaopettajaksi suoritettuaan 200 tunnin koulutuksen. Nyt Särkkä nähdään poseeraamassa samoissa maisemissa uimarannalla. Yllään hänellä on biksut ja niiden päällä märkä valkoinen t-paita suojaamassa uv-säteiltä.

Sabina Särkkä julkaisi myös koulutuksensa aikana kuvaamiaan videoita ja kuvia, joissa hän esitteli ylpeänä saamaansa joogaopettajan sertifikaattia. ”Olen joogaopettaja! Paras päätös ja paras paikka tehdä tämä”, Särkkä iloitsi aiemmin julkaisemallaan videolla.